Anasayfa Site Haritası Blog
Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünler Referanslar İletişim

Hakkımızda

2009 yılında fikri ortaya çıkan 2010 yılında faaliyete geçen Co-Soft Yazılım, genç ve alanında uzman yapısıyla sektörde güncel ve yenilikçi bakış açısının faydalarını müşterileri ve iş ortakları ile paylaşmayı hedefleyerek yola koyulmuştur.

Co-Soft Yazılım müşterilerine ve iş ortaklarına karşı daima etik davranmayı kendine prensip edinmiştir. Bu bağlamda Co-Soft için birinci öncelik kalıcı müşteri memnuniyetidir.

Müşteri ve iş ortaklarının çıkarlarını düşünen Co-Soft, onların işlerini kolaylaştıracak her türlü, Yazılım, Web Tasarım, Web Programlama, Kurumsal Kimlik ve Dış kaynak kullanımı alanlarında ancak hayal gücünüzle sınırlandırılabilecek bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Tüm bu hizmet yelpazesinin yanısıra Co-Soft, farklı sektörler için özsermayesi ile özgün ve yenilikçi projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Web Tasarım

Profesyonel, Yaratıcı ve Özgün web sayfası tasarımı hizmetlerimiz ile birlikte internetteki yerinizi hemen alın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Mobil Website

Yaratıcı ve zenginleştirilmiş görseller içeren mobil websitesi konusunda komple çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Web Programlama

Size özel web tabanlı otomasyon programlama çalışmalarımızı incelediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayın.

E - Ticaret

Ürünlerinizi güvenli bir şekilde internet ortamından pazarlamanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Detaylı bilgi için tıklayın.

iPhone Uygulama Geliştirme

Sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak iPhone ve iPad uygulamalarıyla hemen tanışın. Detaylı bilgi için tıklayın.

Android Uygulama Geliştirme

Mobil ortamda geniş kitlelere Android uygulamalarıyla ulaşın. Detaylı bilgi için tıklayın.

Facebook Uygulama Yazılımları

Facebook konusunda uygulama yapılabilir. Ürün, firma, maskot, oyun ve benzeri konularında sizler için de hizmet sağlayabiliriz. Detaylı bilgi için tıklayın.

© 2010 Cosoftware, cosoftware.net. Tüm hakları saklıdır. Anasayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Ürünler - Referanslar - İnsan Kaynakları - İletişim

Bayraklı/İzmir

Co-Soft Tübider Üyesidir.