Anasayfa Site Haritası Blog
Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünler Referanslar İletişim
Web Tasarım
Mobil Website
Web Programlama
E - Ticaret
iPhone Uygulama Geliştirme
Android Uygulama Geliştirme
Facebook Uygulama Yazılımları
Bilişim Danışmanlığı
» Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde SEO (Search Engine Optimization) kavramı tüm dünyada yaygınlaşmış ve firmalar bu konunun gazete ve TV reklamlarından daha etkili ve hızlı bir reklam olduğunun farkına varmıştır. SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu denildiğinde akla ilk gelen şey arama motorlarında ön sıralarda çıkmaktır. Sonuçta hedeflenen müşterilere en hızlı ve kısa yoldan ulaşmaktır. Kendinize bir hedef koyduğunuzda bu hedefe nasıl ve ne şekilde ulaşıyor olduğunuz çok önemlidir.

 

Optimizasyon kapsamındaki hizmetlerimiz:

 

Web Sitesi Analizi

 

Arama motoru sonuç sayfalarında ya da listelerinde üst sıralarda pozisyon almak için öncelikle sitenin detaylı bir analiziden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

 

Site Optimizasyonu

 

Web sitesi analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden, resimlerin isimlendirilmesinden ve metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişikliklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidilebilir.

 

Arama Motorlarına Kayıt

 

Sitenizi arama motorlarına, katalog ve portallarına kayıt yapıyoruz. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel ya da otomatik olarak yapılmaktadır.

 

Detaylı Dökümantasyon ve Pozisyon Raporu

 

Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümentasyonu.

 

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için 0232 341 25 24 numaralı telefonumuzu arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.


© 2010 Cosoftware, cosoftware.net. Tüm hakları saklıdır. Anasayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Ürünler - Referanslar - İnsan Kaynakları - İletişim

Bayraklı/İzmir

Co-Soft Tübider Üyesidir.