Anasayfa Site Haritası Blog
Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünler Referanslar İletişim
» Web Tasarım Referanslarımız

Web Tasarım Referanslarımız

MarkaMor.com

E-ticaret ve Private Shopping alanına kalıcı bir yenilik getirmek isteyen MarkaMor.com Co-Soft'u tercih etti. Co-Soft'un tecrübesine ve istikrarına güvenen MarkaMor.com içerik yönetimini de Co-Soft iş birliği ile yürütüyor.

http://www.markamor.com
Nokta Kuruyemiş E-Ticaret Portalı

Çorum merkezli Nokta Kuruyemiş gerek perakende müşterilerine gerekse bayilerine daha iyi hizmet sunabilmek için E-Ticaret portalını Co-Soft ile hayata geçirdi. Portalda Perakende müşteriler ve bayiler için ayrı arayüzler ve ayrı avantajlar düşünüldü. (Geçici olarak bakımda.)

http://www.noktakuruyemis.com
Petofoni.com Fırsat Sitesi

Petofoni.com fırsat konseptli sitesini yayına sokarken Co-Soft Yönetim Paneli v3.0 altyapısını tercih etti.

http://www.petofoni.com
Arges A.Ş.

Arges Endüstriyel Termik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. mevcut statik sitelerinin dinamik bir yapıya sahip olması için Co-Soft Yönetici Paneli'ni tercih ederek Co-Soft ile çalıştı.

http://www.argesas.com/
Radikal İlaçlama

İstanbul merkezli Radikal Grup, İlaçlama sektörüne yönelik websitesinin yeni yüzü için Co-Soft'u tercih etti. Web2.0 standartlarında dinamik yapıya sahip olan siteleri yeni ve modern görünümü ile yayında!

http://www.radikalilaclama.com
Necdet Goncagül Kişisel Web Sayfası

Ünlü psikolojik danışman Necdet GONCAGÜL web sitesinin yenilenmesinde Co-Soft'u seçti. Profosyenel ve yenilikçi tasarımlarımızla Necdet Bey'in istekleri doğrultusunda sitenin tamamen farklı bir yüz kazanmasını sağladık.

http://www.necdetgoncagul.com/
Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Türkiyenin seçkin özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Co-Soft'u seçerek sitesini yeniledi.

http://www.tolgaozelegitim.com/
Önceki Sayfaya Dön

© 2010 Cosoftware, cosoftware.net. Tüm hakları saklıdır. Anasayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Ürünler - Referanslar - İnsan Kaynakları - İletişim

Bayraklı/İzmir

Co-Soft Tübider Üyesidir.